Super, wywalajmy najlepszego z przedniej formacji (przynajmniej w zeszlym sezonie), a Messiemu ktory nic nie gral dajmy podwyzke! SWIETNIE BARCA, PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIASZ MI JAK GLUPI LUDZIE SA W ZARZADZIE!
Dobra, super to szkoda, że jak Ronaldinho też miał 2 słabsze sezony (ale chociaż się starał coś) to go wywaliliśmy. Piłkarz ma grać w każdym meczu na 100% a nie raz na 90 raz na 50 a raz na 20. Jak mamy trzymać ludzi ze względu na sentymenty, to czemu nie zakontraktujemy calej druzyny z sezonu 2008/09 do konca zycia?
Super, wywalajmy najlepszego z przedniej formacji (przynajmniej w zeszlym sezonie), a Messiemu ktory nic nie gral dajmy podwyzke! SWIETNIE BARCA, PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIASZ MI JAK GLUPI LUDZIE SA W ZARZADZIE!
Ci co mowia zeby go nie sprzedawac sa po prostu debilami. Ronaldinho tez zdobyl dla nas LM, a po dwoch sezonach gorszej dyspozycji juz go nie bylo. Messi pobil moze pare rekordow, ale to nie oznacza ze moze sie opierdalac... Zastanawiam sie tylko co powiecie za sezon, gdy tez tak bedzie gral (bo gadanie ze na mistrzostwa czeka to bzdura, on tak drepcze od 2 sezonow, tylko wczesniej nikt tego nie zauwazal bo barca grala lepiej). Ciagle bedzie ze on tworzy historie?! Obudzcie sie, przeszlosc to nie terazniejszosc!
Komentarze
13
0
Nie no on tylko nie podaje i ciagle ma jakies fochy (np Ibrahimovic)
0
Już dość nam karzełków... Potrzeba nam kogoś w stylu Benteke, lub Ibry
3
Super, wywalajmy najlepszego z przedniej formacji (przynajmniej w zeszlym sezonie), a Messiemu ktory nic nie gral dajmy podwyzke! SWIETNIE BARCA, PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIASZ MI JAK GLUPI LUDZIE SA W ZARZADZIE!
0
Dobra, super to szkoda, że jak Ronaldinho też miał 2 słabsze sezony (ale chociaż się starał coś) to go wywaliliśmy. Piłkarz ma grać w każdym meczu na 100% a nie raz na 90 raz na 50 a raz na 20. Jak mamy trzymać ludzi ze względu na sentymenty, to czemu nie zakontraktujemy calej druzyny z sezonu 2008/09 do konca zycia?
13
6
Co za zart... Teraz bedziemy mieli chodzacego lenia do 2019 :/
3
Super, wywalajmy najlepszego z przedniej formacji (przynajmniej w zeszlym sezonie), a Messiemu ktory nic nie gral dajmy podwyzke! SWIETNIE BARCA, PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIASZ MI JAK GLUPI LUDZIE SA W ZARZADZIE!
3
Ci co mowia zeby go nie sprzedawac sa po prostu debilami. Ronaldinho tez zdobyl dla nas LM, a po dwoch sezonach gorszej dyspozycji juz go nie bylo. Messi pobil moze pare rekordow, ale to nie oznacza ze moze sie opierdalac... Zastanawiam sie tylko co powiecie za sezon, gdy tez tak bedzie gral (bo gadanie ze na mistrzostwa czeka to bzdura, on tak drepcze od 2 sezonow, tylko wczesniej nikt tego nie zauwazal bo barca grala lepiej). Ciagle bedzie ze on tworzy historie?! Obudzcie sie, przeszlosc to nie terazniejszosc!
2
Też nie wiem, czemu Messi jak raz coś dobrze zrobi w meczu to od razu jest piłkarzem meczu wg naszych "ekspertów"